Sağlık Çalışanları Eğitimi

HIGHWAY Nedir ?

HIGHWAY for Healthcare, doktorları, hemşireleri ve tıp ve hemşirelik öğrencilerini çalışmak ve okumak için ihtiyaç duydukları becerilerle donatan, akredite bir karma kariyer ve dil hazırlık programıdır.

Gerçek ihtiyaçların ve sorunlu noktaların belirlenmesinden başlayarak öğrencilerle, öğrenenler için hazırlanmış ve Türkiye’deki modern günlük yaşamla doğrudan kültürel ilişki içinde, işle ilgili çeşitli ortamlar için tasarlanmıştır.

Yaklaşım ve Metodoloji

HIGHWAY kullanan öğrenciler, becerilere ve İngilizce dil eğitimine bilimsel yaklaşımını takdir ederler. Bu öğrenme yönteminin kolaylığı ve özenle tasarlanmış yerel bir bakış açısına sahip olması öğrenenlerin memnuniyetini artırmıştır. Stratejik olarak yazılmış ders kitapları ve tamamlayıcı eğitim programı, öğrenenlerin ihtiyaçlarının ne kadar iyi karşılandığını ve böylece işyeri güvenlerini, istihdam edilebilirliklerini ve profesyonel etkilerini artırmalarını açıkça göstermektedir.

Anahtar Kelimeler

Araştırmayla Destekleniyor

Program, koçluk ve organizasyon psikologları ve dil uzmanlarından oluşan ekibimiz tarafından yürütülen taze ve güvenilir ihtiyaç analizleri üzerine geliştirilmiştir. Türkiye’deki tanınmış üniversiteler ve hastanelerle işbirliği içinde doktorların, hemşirelerin ve tıp bilimleri öğrencilerinin istihdam edilebilirlik ve dil gereksinimlerini belirleyen doğru bilgiler ve raporlar çıkarıldı.

Türkiye İçin Yerelleştirildi

HIGHWAY’in güçlü yönlerinden biri, yerelleştirmeye dikkat etmesi, karakterler ve yerler için Türkçe isimler kullanması, örneğin ülkenin zengin kültürüyle derinden ilgilenmesi ve durumları, senaryoları ve vaka çalışmalarını yüksek düzeyde kültürel hassasiyetle anlatmasıdır.

Uzmanlar Tarafından Hazırlanmış

Ders kitapları, benzer yayınlardan farklı olarak, insan kaynakları, eğitim psikolojisi, dil öğretimi ve yerel kültür alanlarındaki uzmanlar, eğitim ve öğretimde uluslararası alanda tanınan profesyoneller tarafından yazılır ve tasarlanır.

Sağlık için HIGHWAY Açıkladı

Çalışan doktorlar, hemşireler ve tıp öğrencilerine uygun akreditasyon programımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kitaplar

HIGHWAY for Doctors
HIGHWAY for Nurses

Önemli Konular

Sıcak ve profesyonel ilişkiler kurmak

İşbirliği ve ekip çalışması

Hasta merkezli bakımın sunulması

Etik, gizlilik ve uyumluluk

Kültürlerarası duyarlılığı geliştirmek

Eleştirel düşünme ve karar verme

Zorlu durumların üstesinden gelmek

Psikolojik esenlik

Eğitim Programları

Yüz Yüze ve Çevrimiçi

Ders kitapları, tesisimizde veya Türkiye genelindeki eğitim ortaklarımızla yürütülen kapsamlı bir akreditasyon eğitim programının parçasıdır.

Eğitimi yüz yüze veya online olarak canlı olarak alabilirsiniz. Program, başarılı bir öğrenme yolculuğu geçirmenizi sağlayacak sertifikalı eğitim uzmanları tarafından verilmektedir.

Detaylar

Öğrenim Metodu
• Bir eğitmenle yüz yüze
• HIGHWAY ders kitaplarıyla kendi çalışma hızınızda ilerleme
• Çevrimiçi canlı oturumlar

Ders Süresi
• 60 saat çalışma
• Katılımcı Sayısı: 12-18

Değerlendirmeler (durumsal yargıya dayalı)
• 8 İlerleme kontrolü
• Final Sınavı

Sertifika Adaylığı