Üniversiteler

Üniversitenizi global pazara sağlam bir şekilde yerleştirin.

Akademik programınıza uluslararası bir yeterlilik ekleyerek karlılığınızı artırın ve daha fazla kabul alın. Kurumunuzu uluslararası ortaklarla ortak marka haline getirerek başarı hikayenizi yaratın. Uluslararası en iyi sağlık uzmanları tarafından yazılmış ve yerel kaynaklarla harmanlanmış, tanınmış bir uluslararası kuruluştan kalite güvenceli bir program uygulayın.

Öğrenci merkezli bir kurum olarak diğer üniversitelerden sıyrılın.

Öğrencilerinizi, kariyerlerinde başarılı olmak için ihtiyaç duydukları güçlü kariyer ve dil becerileri ile donatarak yüksek nitelikli sağlık uzmanları olmaya hazırlayın. Geleceğin doktorları ve hemşireleri olarak güvenlerini geliştirerek [giving them access] tanınmış yüksek kalibreli yazarlar tarafından yazılmış gerçek hayat ve işle ilgili yerelleştirilmiş hasta merkezli senaryolara.

Öğrencilerinizi daha iyi bir geleceğe hazırlayın.

Kariyerlerini başlatmaya hazırlanırken öğrencinizin ilerlemesini izlemek için uluslararası çerçeve değerlendirme ve ölçüm kriterlerini uygulayın. Üniversitenizin kariyer merkezinde bütünleyici ve sağlam bir standart belirleyerek daha fazla yerel ve uluslararası istihdam fırsatı çekmelerine yardımcı olun.

Eğitimcilerinizi güçlendirin.

Akademik fakültenizin kalitesini artırın ve öğretim kadronuza Türkiye’nin sağlık çerçevesine özel uluslararası bir yeterlilik programı sunmayla bağlantılı ek statü kazandırın.

HIGHWAY’in Faydaları

HIGHWAY’in faydalarını görmek için kendi ilgi alanınızı seçiniz.