Hastaneler ve Tıp Merkezleri

Profesyonel bir sağlık hizmeti paketi oluşturun

Tıbbi personelinizin kariyer ve dil becerilerini geliştirin ve hastanenizi uluslararası iletişim standartlarına yükseltin. Uluslararası hastalarla hızlı ve etkili bir şekilde iletişim kurun ve yukarıdan aşağıya hasta merkezli iletişimi artırın.

Yerel ve küresel olarak anılın

Hastanenizi uluslararası bir sağlık iletişimcisi olarak konumlandırın. Yaygın olarak tanınan ve saygı duyulan ve sağlık otoriteleri tarafından profesyonel bir çalışma yeri olarak tanınan bir sağlık tesisi oluşturarak yeterlilikten mükemmelliğe geçin.

İşe alın, ölçün ve terfi edin

Yüksek vasıflı sağlık profesyonellerini bünyesine katmak için etkili işe alım gerekliliklerini uygulayın. Sağlık personeliniz için profesyonel gelişim kilometre taşları belirleyin, mevcut personel başarılarınızı ölçün ve buna göre terfi planları belirleyin.

Hastalarınızın en iyi tıbbi varış noktası olun.

Yeni standartlar benimseyin, hasta akışını artırın ve daha fazla kâr elde etme şansınızı en üst düzeye çıkarın. İletişimi güçlü bir sağlık topluluğu oluşturun, tekrarlayan hastalarla uzun süreli ilişkiler geliştirin ve hastanenizin puanlarını ve incelemelerini iyileştirin.

HIGHWAY’in Faydaları

HIGHWAY’in faydalarını görmek için kendi ilgi alanınızı seçiniz.