Ekibimizle Tanışın

Sağlık için HIGHWAY, çeşitli alanlardaki uzmanların ortak çabaları sonucu mümkün olmuştur.

Geliştirici Kadro

Ros Wright

Sağlık sektörü alanında İngilizce dil uzmanıdır. Uygulamalı Dilbilimleri ve ELT Materyal Geliştirme alanında yüksek lisans derecesi, eğitmen ve ders kitapları yazarı olarak 20 yıllık deneyime sahip olup ESP’de (Özel Amaçlı İngilizce) BESIG David Riley Yenilikçilik Ödülü’nün sahibidir. (2008) Şu anda NHS için denizaşırı doktorlar sağlayan en büyük işe alım ajanslarından biriyle çalışıyor. Cambridge University Press’in ESP kitaplarının yazarı ve ortak yazarı

Peggy Alptekin

Oxford University Press İngilizce Öğretmenliği bölümünde 20 yıllık tecrübeye sahip kıdemli araştırma editörüdür. Harvard Business Review Press, Cambridge University Press, MIT Verlag ve Springer tarafından yayınlanan eserlerin editörlüğünü yapmaktadır. Yabancı dil olarak İngilizce öğretiminde yüksek lisans derecesine sahiptir. Yabancı dil olarak İngilizce öğretimi alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. öğretmenleri çeşitli uzmanlıklarda eğitmektedir. Uzun süredir Türkiye’de ikamet etmektedir.

Susan Iannuzzi

Eğitim ve yayın danışmanıdır. Hukuk doktorasını tamamladıktan sonra, Susan’ın kariyeri uluslararası yayıncılar için eğitim materyalleri öğretmeye ve geliştirmeye genişledi. 25 yılı aşkın süredir sağlık profesyonelleriyle birlikte çalışarak sağlık uzmanlarının tıp İngilizcesinde uzmanlaşmalarına ve kariyerlerinde başarılı olmalarına yardımcı olmuştur. Hukuk, turizm ve denizcilik alanlarında çeşitli çalışmaları bulunmaktadır. TESOL Standartlarında Meslek Konseyi üyesidir.

Alex Rey

Alanında öğretim, öğretmen eğitimi, müfredat ve materyal tasarımı ve değerlendirme gibi çeşitli rollerde 10 yılı aşkın deneyime sahip İngiliz Dili eğitimcisi. Üç İngilizce ders kitabı serisinin ortak yazarı. Alex, CELTA olan Linköping Üniversitesi’nden Yetişkin Eğitimi alanında Yüksek Lisans derecesine sahiptir ve Cambridge sertifikalı öğretmen eğitmenidir.

Melanie Cotton

Alanında oldukça deneyimli olan Melanie, Argentum Proofreading’te çalışmalarını yürütmektedir. Yeminli Düzenleme ve Düzeltme Enstitüsü’nün orta düzey üyesidir. Melanie, çok çeşitli alanlarda yayıncılar ve kurumlar adına yürüttüğü çalışmalarda içerikteki mesajların net ve doğru bir şekilde iletilmesini sağlamaktadır.

Tuncer Can

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’da Doç. Tuncer, sürükleyici ortamlar, öğretmen eğitimi ve yabancı dil öğrenimi içeren altı AB Erasmus+ Projesinde yer almıştır. IUC Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü ve IUC Yabancı Diller Yüksekokulu Müdür Yardımcısı. Türk Hava Harp Okulu, İÜ Dilbilim Bölümü, Medipol ve Bahçeşehir Üniversitelerinde öğretim üyesidir. Bir dizi ELT kitabının ortak yazarı ve editörü. Syracuse Üniversitesi, NY, ABD ile bir Fulbright Bursu hibesi.

İlkay Güngör Satıldı

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi Kadın Sağlığı ve Kadın Hastalıkları Hemşireliği Anabilim Dalı’nda Doç. İlkay, hemşirelik öğrencileri ve akademik araştırmacılarla sağlık alanında 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Ayrıca, uluslararası hareketlilik programlarının bir parçası olarak uluslararası hemşirelik öğrencilerinin eğitiminde koordinasyon rolü üstlenmiştir. Dr. İlkay, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi’nde Tıbbi İngilizce programlarına katkıda bulunmaktadır.

Özgür Uğuz

Profesyonel illüstratör ve sanatçı olarak on altı altı yıllık deneyime sahip olup 2013 yılından bu yana Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde Prof. Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. Özgür, dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çeken beş kişisel sergi açmıştır ve dünya çapında uluslararası platformlarda yüze yakın karma sergiye katılmıştır.

Jane Akatay

İngilizce Sertifikalı, Sosyal Bilimler Lisans Derecesi (Sosyoloji ve Ekonomi), lisansüstü araştırmacı, ESL eğitmeni, 15 yıldır farklı geçmişlere sahip Türk profesyoneller için konuşma İngilizcesinin geliştirilmesi ve zenginleştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. On yılı aşkın bir süredir Türk kültürü ve tarihi üzerine yazılar yazıyor. Kültürel Bağlantılar Kurucusu, Kayaköy Edebiyat Festivali (2011-13), A Guide to Kayaköy'ün (2013) ortak yazarı, şu anda anadili İngilizce ve akademik editörüdür.

İdari Kadro

Aows Dargazali

İngiltere’deki Yeminli Yönetim Enstitüsü tarafından onaylı Girişimci, Yetkili Yönetici ve Oxford Üniversitesinde Yönetici MBA adayı. Avustralya Hükümeti’nde eğitim ve yatırım alanında üst düzey yönetici olarak on yıllık mesleki deneyime sahiptir. Dünyanın en büyük enerji işletmeleri ile çalışmalar yürütmekte olup alanında teknoloji uzmanı ve Facebook bölgesel teknoloji ödülünün sahibidir.

Ben Muziek

İngiltere merkezli Uluslararası Profesyonel Yöneticiler Derneği (IPMA) tarafından akrediteli Kapasite ve Eğitim Geliştirme müdürüdür. Ben, baştan sona iş geliştirme ve yönetici direktör olarak kanıtlanmış başarılı bir geçmişe sahiptir. İngilizce öğretimi ve yeterlilik değerlendirmesinde başarılı mesleki deneyime sahiptir. Deneyimli TESOL eğitmeni ve Cambridge Üniversitesi sertifikalı ELT uzmanı olup TESOL Türkiye Derneği üyesidir.

Aşkın Balko

Eğitim, yönetim ve muhasebe alanlarında güçlü bir geçmişe sahip olan Aşkın, bu alanlardaki bilgi ve becerilerini geliştirmek için yıllarını harcamıştır. Hem yönetici hem de danışman olarak üst düzey pozisyonlarda bulunmuş, proje yürütme ve operasyonları yönetme konusunda zengin bir deneyime sahiptir. Marmara Üniversitesi'nden aldığı MBA ve ELT eğitimindeki yüksek lisans derecesi, onu alanında öne çıkması ve üzerinde çalıştığı projeye değerli katkılar sağlaması için gerekli araç ve niteliklerle donattı.

Rafah Al-Saided

Cambridge Üniversitesi'nden bir CELTA ile deneyimli eğitim danışmanı ve sertifikalı İngilizce dil eğitmeni. Rafah, ELT, yeterlilik sınavlarına hazırlık ve değerlendirme konularında kanıtlanmış bir uzmanlığa sahiptir. Orta Doğu'daki çeşitli ülkelerdeki çeşitli öğrenci toplulukları ve kurumlarıyla çalışma becerisine sahiptir. Öğrencilere akademik ve ötesinde başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları araçları ve rehberliği sağlamaya kararlıdır.

Kaan Deniz

Çeşitli yaratıcı alanlarda kapsamlı bir geçmişe sahip olan Kaan, markalaşma, görsel iletişim ve dijital pazarlamanın tüm yönleriyle üst düzey deneyime sahiptir; Vendo Reklam Ajansı adlı yaratıcı bir ajans aracılığıyla elliden fazla sektörle çalışmaktan elde edilen sağlam iş stratejisi bilgisi ile desteklemektedir. Kurumların uzun vadeli hedeflere ulaşmasına yardımcı olmak için markaların geniş vizyonuna odaklanmaktadır.

Melahat Altıngöz

Melahat, olağanüstü organizasyon becerilerine sahip deneyimli bir operasyon görevlisi olarak, organizasyonel koordinasyon yetkinlikleriyle tanınmaktadır. Kendi işini yürütmeyi de içeren bir geçmişe sahip olarak, operasyonları yürütmeye benzersiz bir bakış açısı getiriyor. Süreçleri ve planları hassasiyetle ve ayrıntılara dikkat ederek gerçekleştirmede uzmandır ve bu onu değerli kılar.

Bize Katılın

Her zaman fark yaratmak isteyen yetenekli bireyler arıyoruz. Lütfen özgeçmişinizi aşağıdaki e-posta adresimize gönderin. Size uygun bir fırsat olması halinde sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.