Hakkımızda

Dijital olarak sanal ve artırılmış gerçekliklere dönüştürülen kariyer ve dil eğitim programlarında yerelleştirilmiş yayınlar aracılığıyla öğrencilerin kapasitelerini geliştiriyoruz.
UniHouse Global

Biz Kimiz?

UniHouse, insanın öğrenme kapasitesini artırmaya odaklanır. Kariyer ve dil kitapları yayınlar, eğitim programları sağlar, dil sınavları düzenler ve eğitim tesislerini ve burs programlarını kapsayıcı ve öğrenci merkezli bir şekilde yönetir. Buna ek olarak, UniHouse, yapay zekaya ek olarak sanal gerçeklik ve artırılmış gerçekliği bir araya getirerek geçiş dönemi ders kitaplarını sürükleyici içeriğe dönüştürmeye çalışıyor.

Misyonumuz:

  • Öğrencilerimizin güvenini, etkisini ve istihdam edilebilirliğini geliştirmek
  • Sürdürülebilir büyüme inşa etmek ve toplumlarda, çevrede ve ekonomilerde olumlu değişiklikler yapmak.

Yenilikçi öğrenme teknolojileri ve uygulamaları ile profesyonel, tutkulu, çok kültürlü özel uzmanlar, yazarlar, eğitim psikologları ve müfredat geliştiricileri istihdam ederek ve ekip oluşturarak misyonumuzu yerine getiriyoruz.

Hizmetlerimizi kamu ve özel kuruluşlara şu amaçlarla sunuyoruz:

  • Kalifiye bir işgücü oluşturmak
  • Performansı, liderliği ve organizasyonel etkinliği geliştirmek

UniHouse Türkiye

UniHouse Global’in genişleme planının bir parçası da Türkiye’de sağlam bir varlığa sahip olmaktır. UniHouse’un Asya ve MENA bölgelerinde yürüttüğü tüm operasyonel çalışmaları için merkez olan UniHouse Türkiye bu misyon çerçevesinde 2019 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

UniHouse Türkiye’nin amacı, Türk makamlarıyla yerel kapasite geliştirerek ve Türkiye’deki işsizlik oranları üzerinde olumlu bir etki yaratarak UniHouse Global’in genel vizyonunun gerçekleştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Biz Ne Yapıyoruz?

Biz sadece öğrencilerin yeteneklerini geliştiriyoruz, böylece mesleklerinde hem işyeri içinde hem de dışında başarılı olabilirler. Bunu organizasyon psikologlarımızın yardımıyla yapıyoruz; öğrencilerin sıkıntılı noktalarını ve özel ihtiyaçlarını belirlerler, ardından öğrencilerin etkili iletişimciler ve işlerinde son derece yetenekli olmalarını sağlayan eğitim programları hazırlarlar.

Eğitim programlarımız benzersiz materyallerden oluşmaktadır. Hepsi alanında uzman içerik yazarları tarafından yazılmıştır. Tüm materyalin tamamen güncel, geçerli, güvenilir ve yerel bölge ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olmasını sağlamak için kapsamlı bir editoryal süreç kullanıyoruz.

Sosyal medyada bize katılın…

“Kariyeriniz burada başlasın”